Kāzu fotogrāfija

Laulību reģistrācijas, studijas un izbraukuma foto, kāzu procesa reportāža no jaunā pāra gatavošanās kāzām līdz pat rīta gaismai. Pirms un pēc kāzu foto sesijas.

Visu fotogrāfiju pilnīga tehniskā un autora mākslinieciskā apstrāde. Pasūtījumu saņemat noformētā digitālā formātā. Stila un žanra (smukumbildes) bildes tiek veidotas arī melnbaltas. Ja pasūtītājs vēlas iemūžināt visu kāzu pasākumu (lielās kāzas) – jaunlaulātie dāvanā no manis saņem savu fotogrāfiju, kas izgatavota uz audekla (kanvas), koka vai metāla pamatnes. Ja fotografēšanās notiek tikai studijā, dzimtsarakstu nodaļā vai nelielā izbraukumā, tad materiāls ir digitālā formātā, bet dāvanā ir neliels komplekts papīra formātā.

Kāzu foto pakalpojumu cena netiek rēķināta pēc laika apmaksas vai fotogrāfiju skaita. Jebkurā gadījumā autors ar pasūtītāju vienojas par konkrēta darba apmaksu.
Fotografējot visu kāzu pasākumu, foto sesija studijā ir bezmaksas. Katrs darbs ir pilnīgi individuāls līdz ar to katram cena ir atšķirīga. Nav divu vienādu pasūtījumu.

Jebkurā gadījumā fotogrāfam ir jātiekas ar pasūtītāju, lai izrunātu pasūtījuma detaļas, kā arī abpusēji iepazītos, kas palīdzēs uzlabot pasūtījuma māksliniecisko izpildījumu, kā arī palīdzēs noteikt pasākuma izmaksas.