Apmaksas kārtība


Pircējs mājas lapā vai e pastā [email protected] veic sev vēlamo preču vai pakalpojumu pasūtīšanu, norādot pasūtāmo preču un pakalpojumu veidu un daudzumu. Pēc pasūtījuma noformēšanas pircējs saņem uz norādīto e-pastu apstiprinājumu par pasūtījuma veikšanu. Pircējam ir iespēja apmaksāt pasūtījumu to saņemot studijā vai internetbankā apmaksājot pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 4 darba dienu laikā kopš ir saskaņots pakalpojums vai prece un saņemta apmaksa par to.

Ja pasūtījuma izpilde kavējas, izpildītājs par to informē pasūtītāju un rīcību saskaņo ar to.

Apmaksa

1.  Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti var veikt saņemot preci uz vietas "Foto un Drukas studijā", Lielā ielā 1, Jelgava

2. Apmaksa ar kredītkarti/debetkarti (internetā).

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir              iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks                ieturēta no Jūsu kartes konta.

3. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc rēķina.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.